Kancelaria Adwokacka - Beata Białek, 05-520 Konstancin-Jeziorna, ul. Lipowa 16 E, tel. 602 155 203, e-mail: mail@adwokat-bialek.pl

Wysokość wynagrodzenia za świadczone usługi jest ustalana z klientem po zapoznaniu się z jego problemem prawnym. Zależy ona przede wszystkim od stopnia skomplikowania sprawy i koniecznego nakładu pracy adwokata, ale także, w przypadku reprezentacji procesowej, od wartości przedmiotu sporu określanej na początkowym etapie sprawy sądowej.

Wysokość wynagrodzenia i sposób jego zapłaty przez Klienta są ustalane w taki sposób, by zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług, a jednocześnie by każdy Klient miał realną możliwość skorzystania z profesjonalnych usług Kancelarii (płatności ratalne etc.).

Jednocześnie Klienci już na początku współpracy są zapoznawani z wszystkimi kosztami, jakie wiążą się z prowadzonym postępowaniem sądowym, także tymi które nie stanowią wynagrodzenia dla Kancelarii. Dzięki temu w trakcie współpracy z Kancelarią mają poczucie pełnego bezpieczeństwa, również w sferze finansowej.

Witam na stronie mojej Kancelarii Adwokackiej.

Mam nadzieję, że znajdą tu Państwo przydatne informacje na temat zakresu działania Kancelarii, zasad świadczenia usług prawnych oraz doświadczenia naszego zespołu, które pozwolą Państwu na podjęcie decyzji dotyczącej ewentualnej współpracy w zakresie porad prawnych lub reprezentacji procesowej.
Równocześnie zachęcam do lektury moich blogów, na których można uzyskać poradę dotyczącą wybranych zagadnień prawnych. Na blogu staram się odpowiadać na wszystkie kierowane do mnie pytania, zarówno te prostsze, jak i te wymagające głębszej analizy problemu prawnego.

Adwokat Beata Białek

©2013 Beata Białek - Kancelaria Adwokacka. Wszelkie prawa zastrzeżone
LOGOWANIE DO POCZTY