Kancelaria Adwokacka - Beata Białek, 05-520 Konstancin-Jeziorna, ul. Lipowa 16 E, tel. 602 155 203, e-mail: mail@adwokat-bialek.pl

Zapraszam do lektury moich artykułów na blogach, poruszających wybrane praktyczne zagadnienia z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego. Na blogu staram się przybliżyć Państwu zagadnienia, o które często jestem pytana w trakcie świadczenia pomocy prawnej. Zachęcam również do zadawania pytań na blogu. Staram się odpowiadać zarówno na te prostsze, jak i te które wymagają głębszej analizy stanu prawnego.

Blog z zakresu prawa spadkowego - www.spadkowepostepowanie.pl

Tu znajdziecie Państwo przydatne informacje na tematy związane z nabyciem spadku po osobie zmarłej, sposobach stwierdzenia nabycia spadku (sądowym oraz notarialnym), a także bardziej skomplikowanych zagadnieniach związanych z sądowym i umownym działem spadku. Ponadto możecie dowiedzieć się, co to jest zachowek, czy zapis windykacyjny, a także co dzieje się gdy spadkobiercą jest osoba małoletnia.

Blog z zakresu zagadnień o charakterze majątkowym - www.wspolwlasnosc.pl

Blog porusza tematykę związaną ze sprawami o charakterze majątkowym (podziały majątku po rozwodzie, działy spadku, sprawy o odszkodowanie) oraz z problematyką nieruchomości (zniesienie współwłasności, zasiedzenie, służebności). Tutaj mogą Państwo zadać pytania związane na przykład z podziałem majątku wspólnego oraz na inne pokrewne tematy.

Witam na stronie mojej Kancelarii Adwokackiej.

Mam nadzieję, że znajdą tu Państwo przydatne informacje na temat zakresu działania Kancelarii, zasad świadczenia usług prawnych oraz doświadczenia naszego zespołu, które pozwolą Państwu na podjęcie decyzji dotyczącej ewentualnej współpracy w zakresie porad prawnych lub reprezentacji procesowej.
Równocześnie zachęcam do lektury moich blogów, na których można uzyskać poradę dotyczącą wybranych zagadnień prawnych. Na blogu staram się odpowiadać na wszystkie kierowane do mnie pytania, zarówno te prostsze, jak i te wymagające głębszej analizy problemu prawnego.

Adwokat Beata Białek

©2013 Beata Białek - Kancelaria Adwokacka. Wszelkie prawa zastrzeżone
LOGOWANIE DO POCZTY