Kancelaria Adwokacka - Beata Białek, 05-520 Konstancin-Jeziorna, ul. Lipowa 16 E, tel. 602 155 203, e-mail: mail@adwokat-bialek.pl

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi z zakresu prawa gospodarczego, w tym również stałą obsługę prawną spółek i innych podmiotów prawa. Bogate doświadczenie Kancelarii gwarantuje najwyższy merytoryczny poziom świadczonych usług i daje rękojmię pełnej satysfakcji każdego Klienta z rozpoczętej współpracy.

Kancelaria świadczy swoją pomoc na rzecz dużych spółek prawa handlowego, w tym również notowanych w alternatywnym systemie obrotu New Connect, ale także na rzecz mniejszych przedsiębiorców. Zasady współpracy uzgadniane są indywidulanie z każdym Klientem, tak aby odpowiadały jego potrzebom, zarówno jeśli chodzi o częstotliwości kontaktu z Kancelarią, jak i zakres oczekiwanej pomocy prawnej.

Atuty Kancelarii to:

  • wysoki merytoryczny poziom usług,
  • pełna dyspozycyjność adwokata,
  • możliwość reprezentacji Klienta w postępowaniach sądowych,
  • stosunkowo niskie realne koszty pomocy prawnej w porównaniu z ofertą konkurencyjnych Kancelarii,
  • bardzo dobre relacje z naszymi Klientami.

Kancelarią kieruje adwokat Beata Białek. Prowadzi ona szkolenia z zakresu prawa gospodarczego (m.in. z zakresu prawa upadłościowego i naprawczego), dla prawników oraz innych osób zainteresowanych tą tematyką. Przygotowuje przyszłych syndyków masy upadłości do egzaminu państwowego poprzedzającego przyznanie licencji syndyka. Jest również autorką wykładów poruszających inne wybrane aspekty prawa handlowego lub prawa pracy.

Doświadczenie Kancelarii to także doświadczenie osób, z nią na stałe współpracujących (doradców podatkowych, notariuszy, komorników etc.).

Zapraszamy do współpracy!

Witam na stronie mojej Kancelarii Adwokackiej.

Mam nadzieję, że znajdą tu Państwo przydatne informacje na temat zakresu działania Kancelarii, zasad świadczenia usług prawnych oraz doświadczenia naszego zespołu, które pozwolą Państwu na podjęcie decyzji dotyczącej ewentualnej współpracy w zakresie porad prawnych lub reprezentacji procesowej.
Równocześnie zachęcam do lektury moich blogów, na których można uzyskać poradę dotyczącą wybranych zagadnień prawnych. Na blogu staram się odpowiadać na wszystkie kierowane do mnie pytania, zarówno te prostsze, jak i te wymagające głębszej analizy problemu prawnego.

Adwokat Beata Białek

©2013 Beata Białek - Kancelaria Adwokacka. Wszelkie prawa zastrzeżone
LOGOWANIE DO POCZTY